Kolejne zwyciestwo Orlików !!!

Dziś tj. 6 października o godz. 14:00 odbył się mecz Orlików pomiędzy drużyną Sporting Football Academy Lubliniec a LKS "Sparta I" Lubliniec.

Orliki Sporting Football Academy Lubliniec vs Orliki LKS "Sparta I" Lubliniec

Wynik meczu: 4 : 7 ( 0:3 )

Skład LKS "Sparta" I Lubliniec:

Borowiecki, Drynda, Dulok, Musiałek, Opałka, Rzeźniczek, Syguła, Smyła, Walaszek, Wysłucha, Strzoda, Lyta, Ploch, Mańka.

CAEJ DRUŻYNIE GRATULUJEMY !!!

Bardzo dobrze rozegrana przez Orlików LKS "Sparta I" Lubliniec I połowa, gdzie prowadzili 3:0. W II połowie również szybko zdobyta bramka i prowadzenie 4:0. Mecz pełen emocji w walce o zwycięstwo.

Na dwie zdobyte bramki przez młodych zawodników Sportingu, Sparta odpowiadała trzema, co w efekcie doprowadziło do zwycięstwa drużyny Orlików LKS "Sparta I" Lubliniec 7 : 4 !!!

Oba zespoły stworzyły bardzo dobre widowisko a licznie zgromadzeni rodzice oklaskiwali swe pociechy.