0

DZIEŃ MECZOWY 11.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 11.10.2019

LUBLINIEC: F1 ŻAK GRUPA B - ŻAK ZIELONY SPORTING FOOTBALL ACADEMY 10 : 4 LKS SPARTA I LUBLINIEC Skład: Klabis Konrad, Golasz...

0

DZIEŃ MECZOWY 09.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 09.10.2019

LUBLINIEC: D1 MŁODZIK, GRUPA B - MŁODZIK ŹÓŁTY KS ZIELONI ZBOROWSKIE 2 : 5 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Borszcz Sebastian,...

0

DZIEŃ MECZOWY 07.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 07.10.2019

LUBLINIEC: D1 MŁODZIK, GRUPA B - MŁODZIK ŻÓŁTY LKS ŻWIREX HADRA 13 : 3 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Szulc Jakub, Mańka Jan,...

0

DZIEŃ MECZOWY 05.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 05.10.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA: D1 MŁODZIK, CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY SKRA CZĘSTOCHOWA 12 : 0 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Dulok Roberto, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr, Smyła Olaf, Ślęzak...

0

DZIEŃ MECZOWY 02.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 02.10.2019

LUBLINIEC: D1 MŁODZIK: GRUPA D - MŁODZIK ŻÓŁTY LKS SPARTA LUBLINIEC 3 : 0 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Skład: Szulc Jakub, Mańka Jan, Niepsuj Marcel, Wysłucha Tomasz, Opałka Igor, Wilk Tomasz, Baron Samuel, Molenda Kacper, Walaszek Jan, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Dulok...

0

DZIEŃ MECZOWY 01.10.2019

DZIEŃ MECZOWY 01.10.2019

LUBLINIEC: F1 ŻAK, GRUPA A - ŻAK ŻÓŁTY LKS SPARTA II LUBLINIEC 1 : 7 MLKS WOŹNIKI Skład: Polaczek Wojciech, Rainholc Bartosz, Szyszka Tomasz, Wojtasiński Kasper, Łach Ksavier, Ziarniak Łukasz Gol dla nas to bramka samobójcza przeciwnika. Trener: Marek...

0

DZIEŃ MECZOWY 28.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 28.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA: D1 MŁODZIK, CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY LKS SPARTA LUBLINIEC 2 : 0 PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Dulok Roberto, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Molenda Kacper, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr,...

0

DZIEŃ MECZOWY 27.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 27.09.2019

CZĘSTOCHOWA: I LIGA OKRĘGOWA, E1 ORLIK - ORLIK ZIELONY LOT KONOPISKA 4 : 3 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Drewnik Oskar, Huss Marcin, Kluba Aleksander, Kupiec Julian, Suplicki Szymon, Sulej Szymon, Ostrowski Aleksander, Białas Krzysztof, Szwedziński Jakub, Kaczmarczyk Nikodem,...

0

DZIEŃ MECZOWY 25.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 25.09.2019

LIGA - RUNDA JESIENNA 2019/2020 - MŁODZIK ŻÓŁTY LKS SPARTA LUBLINIEC 1 : 5 LKS LISWARTA LISÓW Skład: Szulc Jakub, Wysłucha Tomasz, Drzał Kryspin, Opałka Igor, Mańka Jan, Wilk Tomasz, Baron Samuel, Strzoda Marcel, Molenda Kacper, Sgonina Piotr,...

0

DZIEŃ MECZOWY 23.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 23.09.2019

LUBLINIEC: D1 MŁODZIK, GRUPA D - MŁODZIK ŻÓŁTY   LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 0 : 4 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Borszcz Sebastian, Niepsuj Marcel, Molenda Kacper, Mańka Jan, Drynda Krzysztof, Sgonina Piotr, Wilk Tomasz, Wysłucha Tomasz, Pietrucha Mikołaj, Baron Samuel, Opałka...

0

DZIEŃ MECZOWY 21.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 21.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA: D1 MŁODZIK, CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 1 ZIELONI I ŻARKI Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr, Smyła Olaf, Słota Oskar, Strzoda Marcel,...

0

DZIEŃ MECZOWY 20.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 20.09.2019

LUBLINIEC: F1 ŻAK, GRUPA B - ŻAK ZIELONY LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0 : 19 LKS SPARTA I LUBLINIEC Skład: Golasz Michał, Aleksander Drewnik, Ploch Emil, Gerlic-Mrugała Borys, Rataj Nikodem, Klabis Konrad, Lampa Bartosz, Kaczmarczyk Jakub Strzelcy bramek: Klabis Konrad...

0

DZIEŃ MECZOWY 19.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 19.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA: D1 MŁODZIK, CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY LKS SPARTA LUBLINIEC 1 : 9 SKRA CZĘSTOCHOWA Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Dulok Roberto, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr, Smyła Olaf, Słota Oskar,...

0

DZIEŃ MECZOWY 16.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 16.09.2019

LUBLINIEC: D1 MŁODZIK, GRUPA D - MŁODZIK ŻÓŁTY LKS SPARTA LUBLINIEC 6 : 1 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW Skład: Borszcz Sebastian, Niepsuj Marcel, Walaszek Jan, Mańka Jan, Smyła Olaf, Sgonina Piotr, Molenda Kacper, Wysłucha Tomasz, Pietrucha Mikołaj, Szulc Jakub, Opałka Igor,...

0

DZIEŃ MECZOWY 14.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 14.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA: D1 MŁODZIK, CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY LOT KONOPISKA 12 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Dulok Roberto, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr, Smyła Olaf, Słota Oskar,...

0

DZIEŃ MECZOWY 12.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 12.09.2019

LUBLINIEC: F1 ŻAK GRUPA A - ŻAK ŻÓŁTY UKS HERKULES KOCHANOWICE 5 : 3 LKS SPARTA II LUBLINIEC Skład: Graca Mateusz, Polaczek Wojciech, Rainholc Bartosz, Rasztar Dominik, Szyszka Tomasz, Wojtasiński Kasper, Łach Ksavier, Janik Stanisław. Strzelcy...

0

DZIEŃ MECZOWY 11.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 11.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA, D1 MŁODZIK CZĘSTOCHOWA - MŁODZIK ZIELONY LKS SPARTA LUBLINIEC 1 : 2 MOSIR MYSZKÓW Skład: Borszcz Sebastian, Drynda Krzysztof, Dulok Roberto, Kluba Aleksander, Lyta Łukasz, Miłek Kacper, Musiałek Jakub, Pietrucha Mikołaj, Sgonina Piotr, Smyła Olaf,...

0

DZIEŃ MECZOWY 07.09.2019

DZIEŃ MECZOWY 07.09.2019

LUBLINIEC: E1 ORLIK, GRUPA B - ORLIK ŻÓŁTY UKS HERKULES KOCHANOWICE 7 : 7 LKS SPARTA LUBLINIEC Skład: Telma Maciej, Suplicki Szymon, Gruca Iwo, Gabryel Wojciech, Piotrowski Tomasz, Sikora Zuzanna, Honisz Bruno, Bugno Jan, Grochala Kacper, Mika Artur. Strzelcy...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości