Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
5:2
Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski
5:1
Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice
4:1
Victoria Strzebiń
Liswarta Lisów
1:2
Promień Glinica
Warta Kamieńskie Młyny
4:0
Huragan Jezioro
Unia Lisowice
0:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Pawonków
2:3
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
2:6
Mechanik Kochcice
Promień Glinica
5:2
Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów
1:2
Liswarta Lisów
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Victoria Strzebiń
Sparta Lubliniec
8:0
Huragan Jezioro
Orzeł Pawonków
6:1
Unia Lisowice
Ruch Kochanowice
0:3
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jezioro
2:3
Promień Glinica
LKS Sieraków Śląski
0:1
Orzeł Psary-Babienica
Mechanik Kochcice
3:3
Ruch Kochanowice
Liswarta Lisów
2:1
Płomień Przystajń
Warta Kamieńskie Młyny
4:1
Pokój Sadów
Unia Lisowice
5:1
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
1:3
Sparta Lubliniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
0:0
Liswarta Lisów
Pokój Sadów
4:5
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
4:0
Promień Glinica
Orzeł Psary-Babienica
5:0
Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń
0:6
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
1:2
LKS Sieraków Śląski
Orzeł Pawonków
5:2
Victoria Strzebiń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
6:0
Victoria Strzebiń
LKS Sieraków Śląski
6:2
Orzeł Pawonków
Mechanik Kochcice
4:4
Unia Lisowice
Promień Glinica
5:1
Pokój Sadów
Huragan Jezioro
4:3
Płomień Przystajń
Liswarta Lisów
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
6:1
Ruch Kochanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
6:4
Victoria Strzebiń
Ruch Kochanowice
1:4
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
5:1
Pokój Sadów
Orzeł Psary-Babienica
4:2
Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Przystajń
2:3
Promień Glinica
Unia Lisowice
1:6
Liswarta Lisów
Orzeł Pawonków
3:1
Mechanik Kochcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
1:1
Sparta Lubliniec
Mechanik Kochcice
4:1
Victoria Strzebiń
Huragan Jezioro
0:4
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
4:0
Unia Lisowice
Promień Glinica
4:1
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
6:2
Płomień Przystajń
Liswarta Lisów
3:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
4:0
Płomień Przystajń
LKS Sieraków Śląski
3:1
Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice
2:2
Pokój Sadów
Victoria Strzebiń
1:8
Liswarta Lisów
Orzeł Psary-Babienica
2:3
Promień Glinica
Unia Lisowice
1:2
Huragan Jezioro
Orzeł Pawonków
1:8
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
8:3
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
1:5
Sparta Lubliniec
Pokój Sadów
0:3
Orzeł Psary-Babienica
Huragan Jezioro
4:4
Orzeł Pawonków
Płomień Przystajń
4:2
Ruch Kochanowice
Liswarta Lisów
7:0
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
6:0
Victoria Strzebiń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
0:4
Warta Kamieńskie Młyny
Victoria Strzebiń
2:4
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
4:0
Ruch Kochanowice
Orzeł Psary-Babienica
5:1
Płomień Przystajń
Mechanik Kochcice
1:3
Liswarta Lisów
Unia Lisowice
1:3
Pokój Sadów
Orzeł Pawonków
0:2
Promień Glinica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
6:0
Victoria Strzebiń
Pokój Sadów
3:2
Orzeł Pawonków
Huragan Jezioro
5:3
LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów
2:3
Sparta Lubliniec
Płomień Przystajń
4:0
Unia Lisowice
Ruch Kochanowice
2:5
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
6:0
Mechanik Kochcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
1:1
Promień Glinica
Mechanik Kochcice
4:2
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Liswarta Lisów
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
1:7
Ruch Kochanowice
Victoria Strzebiń
0:4
Pokój Sadów
Orzeł Pawonków
8:2
Płomień Przystajń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
4:3
Orzeł Pawonków
Promień Glinica
2:1
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
1:1
LKS Sieraków Śląski
Huragan Jezioro
2:6
Liswarta Lisów
Orzeł Psary-Babienica
2:1
Unia Lisowice
Warta Kamieńskie Młyny
0:0
Sparta Lubliniec
Płomień Przystajń
6:0
Victoria Strzebiń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
- : -
Liswarta Lisów
Pokój Sadów
- : -
Mechanik Kochcice
Huragan Jezioro
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Lubliniec
- : -
Unia Lisowice
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Orzeł Pawonków
Płomień Przystajń
- : -
LKS Sieraków Śląski
Victoria Strzebiń
- : -
Ruch Kochanowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Ruch Kochanowice
Mechanik Kochcice
- : -
Płomień Przystajń
Huragan Jezioro
- : -
Sparta Lubliniec
Liswarta Lisów
- : -
Pokój Sadów
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Promień Glinica
Unia Lisowice
- : -
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
- : -
Orzeł Psary-Babienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości