LUBLINIEC: KLASA A #2

W drugiej kolejce przegrywamy z wiceliderem zeszłego sezonu. Gratulujemy rywalom i idziemy dalej.

LKS Promień Glinica 2 : 1 LKS Sparta Lubliniec (0 : 1)

Bramkę dla naszej drużyny z rzutu karnego zdobył Rafał Markowski.

Skład: Gburek Antoni, Maciejewski Nikodem, Maćkowiak Grzegorz, Michalak Filip, Michalak Mateusz, Wnuk Krzysztof, Krawczyk Patryk (Gadecki Damian), Perkowski Szymon, Markowski Rafał (Skolik Roland), Ochman Oliwier (Brodowicz Szymon), Ochman Patryk.

Trener: Budny Michał „Do przerwy mecz był raczej zamknięty, mało sytuacji i powinniśmy szanować fakt, że wygrywaliśmy po karnym 1:0. Uczulałem zawodników w przerwie żeby nie faulować w pewnych sektorach boiska, ale wszystko na próżno. Od wejścia na boisko Gadeckiego zaczęliśmy kontrolować sytuację i stwarzać okazje bramkowe. Gol wydawał się kwestia czasu, ale nikt nie znalazł sposobu na dobrze i szczęśliwie broniącego bramkarza gospodarzy. Porażki zawsze są pouczające, i już wiem co u nas wymaga poprawy, a które pozycje trzeba obsadzić innymi zawodnikami.

Kierownik: Piosek Paweł.

Zdjęcia: Krupa Katarzyna 📷 klik

Partner drużyny: Dunapack Packaging Polska – Eurobox Polska