Lubliniec: Klasa okręgowa #1

K.S. SKRA II CZĘSTOCHOWA    4 : 0    LKS SPARTA LUBLINIEC

Z wyjazdu do Częstochowy wracamy bez punktów. Po pierwszej połowie z boiska schodzimy z wynikiem 1:0. Ostatecznie w drugiej połowie rywal strzela jeszcze trzy bramki. Mimo wyniku mamy świadomość, że na boisku nie zaprezentowaliśmy się źle. Szkoda bramek straconych po własnych błędach i niewykorzystanych okazji do zdobycia goli.

Chcielibyśmy nadmienić, że w ostatniej akcji meczu doszło do groźnego zderzenia bramkarza drużyny gospodarza z naszym zawodnikiem. W związku z powyższym mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! ?

Korzystając z okazji miło nam również oficjalnie przedstawić, że barwy biało-zielonych w sezonie 2022/2023 będą reprezentować: Maksymilian Balwierz oraz Oliwier Ochman. Maks w ubiegłych sezonach grał w Akademii Sportowej Lubliniec, jednak ze względu na wiek wkroczył już w piłkę seniorską, dzięki czemu mogliście zobaczyć go już podczas naszych spotkań sparingowych. Natomiast Oliwier dołączył do nas na zasadach transferu definitywnego z Klubu Zieloni Zborowskie, jednak ostatni sezon spędził w drużynie Juniorów Mechanika Kochcice.

Witamy w drużynie! ?

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Dariusz Gruca, Mateusz Michalak, Wojciech Pawołka (82′ Oliwier Ochman), Rafał Markowski, Damian Gadecki, Szymon Perkowski, Roland Skolik, Kamil Grzyb (55′ Tomasz Mańka), Maksymilian Balwierz (80′ Michał Kopyciok).

Trener: Andrzej Lewandowski.

Kierownik drużyny: Paweł Piosek.

Sponsor: Pasze Bios Kochanowice.