Lubliniec: Klasa okręgowa #3

LOTNIK KOŚCIELEC    2 : 2    LKS SPARTA LUBLINIEC

Pierwszy ligowy punkt przywozimy z Kościelca. Mecz nie należał do najłatwiejszych. Po pierwszej połowie schodzimy z boiska z bramką zdobytą przez Roliego, w drugiej połowie drugą bramkę zdobywa Pchełka. Z prowadzenia 0:2 wychodzimy na remis, przy czym ze względu na zmianę warunków atmosferycznych mecz zostaje przerwany, ponieważ ogromny deszcz zmywa wszystkie linie z boiska. Sędziowie po ponad 20 minutach przerwy postanawiają wznowić spotkanie, jednak wynik mimo tworzonych sytuacji, zarówno po naszej stronie, jak i po stronie przeciwnika pozostaje bez zmian.

Skład: Saflik Mateusz, Gruca Dariusz, Skolik Roland, Michalak Mateusz (46′ Ryznar Daniel), Pawołka Wojciech, Kardas Patryk (75′ Kopyciok Michał), Maćkowiak Grzegorz, Markowski Rafał, Gadecki Damian, Perkowski Szymon, Wójcik Jakub (90’+5 Psyk Mateusz).

Rezerwa: Stąpor Dominik, Ochman Oliwier, Michalak Tomasz.

Trener: Lewandowski Andrzej.

Kierownik drużyny: Piosek Paweł.

Sponsor: Pasze Bios Kochanowice